Friva as, Spydebergveien 169, 1820 Spydeberg. Telefon 69 83 38 00, e-post firmapost@friva.no

  • Facebook Basic Black

Daglig leder
Lars-Petter Hansen

Tlf.:      69 83 38 06
Mobil:  95 48 40 68
E-post: Lars-Petter@friva.no

Key Account Manager Jr. - glassprodukter

Autorisert glassrådgiver
Randi Ekeberg Bruun

Tlf.:      69 83 38 22
Mobil:  90 87 80 30
E-post: randi@friva.no

Key Account Manager - dører og vinduer

Jarle Syversby

 

Tlf.: 69 83 38 21

Mobil: 90 84 39 06

E-post: jarle@friva.no

Salgskoordinator - dører og vinduer
Hilde Dyremyhr

Tlf.:       69 83 38 08
Mobil:   90 19 80 97
E-post: hilde@friva.no

Produksjonssjef - Autorisert glassrådgiver
Thomas Pettersen

Tlf.:      69 83 38 11
Mobil:  90 47 01 31
E-post: thomas@friva.no

Lager og vareutlevering
Birgit Flattun Fikseaunet

Tlf.:      69 83 38 07
Mobil:  90 47 39 60
E-post: birgit@friva.no

Senior rådgiver – Administrasjon, HMS, It, og produktkvalitet

Toril Holstad Kaatorp

Tlf.:      69 83 38 04
Mobil:  90 19 69 65
E-post: toril@friva.no